Номер телефона Киевстар (067) 485-51-85 Номер телефона МТС (095) 563-38-87
(044) 209-70-38 (0512) 47-22-79
ПН-СБ з 9:00 до 18:00, НД вихідний

Інтернет-магазин «МедтехнікаЛайф» працює по всій Україні

У нашому інтернет магазині медтехніки Ви зможете придбати електронні тонометри, термометри. Для людей хворіють на цукровий діабет у нас є прилад для регулярного контролю рівня цукру в крові - "Глюкометр". Так само в асортимент продукції магазину входять: бандажі, масажери, стимулятори зору та ін.

Ми можемо доставити куплений Вами товар будь-яким зручним для Вас способом. Доставка по місту Миколаєву здійснюється БЕЗКОШТОВНО (при купівлі на суму понад 900 грн.)! Доставка по місту Києву здійснюється БЕЗКОШТОВНО (при купівлі на суму понад 1500 грн.)! Детальніше про доставку читайте на сторінці "Доставка"

Наша медтехніка в Миколаєві

Завдяки широкому асортименту магазинів медичної техніки кожна людина сьогодні може стати сам собі лікарем, проводити корисні профілактичні процедури і надавати своєчасну допомогу в лікуванні багатьох захворювань. Медичний одяг і допоміжне мед-обладнання також краще купувати в спеціалізованих магазинах. Інтернет-магазин «Медтехніка Лайф» - це унікальна можливість придбати вигідно і швидко медичні прилади, інструменти та спецодяг. Медтехніка в Полтаві та Миколаєві.

Багатий вибір товарів в «Медтехніка Лайф»

Наш магазин медичної техніки в Києві пропонує багато приладів: різні інгалятори, сольові грілки, бактерицидні та інфрачервоні лампи, за допомогою яких ви зможете оперативно і ефективно лікувати простудні захворювання. Механічні та електронні, напівавтоматичні та автоматичні тонометри нададуть можливість контролювати артеріальний тиск вдома або в дорозі.

Пристосування для реабілітації після операцій: милиці, інвалідні коляски, ходунки, дерев'яні та телескопічні палиці, посприяють відновленню нормальної координації, допоможуть швидко увійти в звичний ритм життя. А наколінники, бинти та ортопедичні устілки нададуть своєчасну допомогу при розтягненнях і ударах.

Куплені в «Медтехніка Лайф» масажери для очей, ніг або тіла дозволять не тільки швидко розслабитися після важкого трудового дня, але і нададуть важливу допомогу в профілактиці і лікуванні таких захворювань, як остеохондроз.

Для вагітних наш магазин медичної техніки в Миколаєві пропонує багатий вибір бандажів, корсетів, поясів, а також Біологічно активні добавки, пляшечок і ваг: дитячих, кухонних, підлогових. Ці пристрої допоможуть молодим мамам швидко відновитися після пологів і посприяють їх пристосуванню до незвичного способу життя.
Спеціальні смужки-тести і глюкометри вимірюють вміст ацетону або глюкози в крові і сечі. Вони незамінні для хворих на цукровий діабет і людей, які страждають захворюваннями шлунка, дозволяють знати результати аналізу без відвідування спеціалізованих лабораторій.

& Nbsp; Цифрові і механічні термометри, соляні лампи і стетоскопи можна купити швидко і недорого в магазині «Медтехніка Лайф». Ці прилади дозволять виміряти температуру і прослухати легені, провести місцеве прогрівання.

Також у нас багатий вибір контрацептивів, є апарати для місцевої дарсонвалізації і прилади для лікування захворювань шкіри.