Інгалятор компресорний – як він працює:
Інгалятор (небулайзер) компресорний формує аерозольну хмару за допомогою компресора, що створює потік повітря через отвір в небулайзерній камері (її ще називають розпилювальною камерою), внаслідок чого ліки розщеплюються на дрібні частинки (небули), утворюючи хмару пари.
Основні переваги і недоліки компресорних небулайзерів:
Головна перевага компресорних небулайзерів (інгаляторів) в тому, що вони не мають негативного впливу на гормональні препарати, які містять молекули великих розмірів, і на препарати, які є чутливими до високих температур. Даний вид інгаляторів вважається більш надійним, ніж його ультразвукові аналоги.
Єдиний недолік компресорних інгаляторів – вони видають шум під час роботи. У дешевших моделях шум досягає 65 дБ, ну а в моделях вище класом, наприклад, як OMRON NE - C803, рівень шуму всього 35 дБ – це дозволить робити інгаляцію навіть в той час, коли дитина спить.
На що слід звернути увагу при виборі компресорного інгалятора
- Розмір частинок: для лікування ГРЗ оптимальний розмір часток має бути 2-5 мкм; якщо ж прилад Вам потрібен для лікування астми, то бажано вибрати той, у якого середній розмір часток менше 3 мкм.
- Швидкість розпилення: кількість розпорошеного аерозолю за одиницю часу. Це те наскільки швидко небулайзер здатен розпорошувати ліки. Це один з найважливіших показників, якщо у Вас маленька непосидюча дитина, адже для неї є різниця: чи вона посидить 5-7 хвилин біля інгалятора, чи 10-15.
- Максимальний час роботи небулайзера.
- Комплектація.