Пн-Сб з 9:00 до 18:00, Нд - Вихідний
Порівняння
0
Кошик
  • Головна сторінка

УМОВИ ГАРАНТІЇ

Всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині, сертифіковані і забезпечуються фірмовою гарантією, термін якої встановлюється фірмою - виробником.
При виникненні гарантійного випадку (необхідності ремонту) вся продукція обслуговується авторизованими сервіс-центрами. Підставою для гарантійного обслуговування є наявний у Вас оригінальний гарантійний талон із зазначенням дати продажу і штампом нашого магазину. Адреси та телефони сервісних центрів містяться в гарантійному талоні.
Початок гарантійного терміну обчислюється з моменту передачі товару продавцем покупцеві.

Положення щодо приймання та обміну товару протягом 14 днів після придбання:

Наші покупці мають право обміняти або повернути куплений в нашому магазині товар на протязі 14 днів з моменту покупки   відповідно до     «Законом про захист прав споживача»  
Будь ласка пам'ятайте - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
А так же має бути збережено:
  1. повний комплект товару;
  2. цілісність і всі компоненти упаковки;
  3. ярлики;
  4. заводське маркування.


Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

Будь ласка, зверніть увагу, що не підлягають поверненню або обміну , відповідно до постанови     "Про реалізацію окремий положень Закону Україн  " Про захист прав споживачів "від 19 березня 1994р. N 172":

  1. Товари сан. гігієни та особистого користування
  2. Товари медичного призначення
  3. Корсетні вироби

Гарантійне обслуговування товару

Всі товари і навіть найякісніші іноді ламаються.   В цьому випадку Вам необхідно звернутися в сервісний центр (адреса вказана на коробці або технічному описі товару). Гарантією ремонту товару є гарантійний талон з датою продажу, моделлю, її серійним номером.
З усіх питань Ви можете звернутися до наших менеджерів, вони проконсультують Вас і допоможуть знайти потрібний Вам сервісний центр у Вашому місті.  КОНТАКТИ