Тонометр напівавтоматичний Rossmax MS - 60
Тонометр напівавтоматичний Rossmax MS - 60
Медтехніка Лайф - офіційний дилер компанії Rossmax
Оплата при отриманні товару Обмін
або повернення протягом 14 днів.
По території України протягом 1-2 днів до складу перевізника або по вказаному адресу. Вартість доставки згідно тарифам перевезника.
Доставка замовлень вартістю понад 2000 грн, здійснюється БЕЗКОШТОВНО!
*Безкоштовна доставка не поширюється на крупногабаритні товари такі як: Ходунки, інвалідні коляски, медичні ліжка та ін..
Новою Поштою - За тарифами перевізника
Укр Поштою - За тарифами перевізника
Оплата при получении товара.
Обмен или возврат в течении 14 дней. Подробнее ...
Особливості та характеристики напівавтоматичного тонометра Rossmax MS60:
тонометр напівавтоматичний MS60;
манжета конічної форми (не містить латексу);
батарейки (елементи живлення, 4 шт.);
сумка для зберігання приладу;
інструкція користувача.
Відео:
Для цього просто наберіть телефон нашого контакт центру:
наші оператори запишуть всю необхідну інформацію для відправки замовлення, та проконсультують Вас з підбору чи вибору товару.
Напівавтоматичний тонометр, де нагнітання повітря в манжету проводиться вручну за допомогою груші, а спуск та вимірювання – автоматично, завдяки сучасній електронній системі. Прилад для вимірювання тиску Gamma 4Gen Semi оснащено великим РК-дисплеєм, технологією виявлення аритмії та звуковим сигналом, що супроводжує процес вимірювання. Доступний інтерфейс та технологічні рішення скеровані на комфорт користувача.
Напівавтоматичний, цифровий вимірювач артеріального тиску та пульсу за допомогою осцилометричного методу вимірювання. Зберігає в пам'яті значення останнього вимірювання. Відображення класифікації артеріального тиску згідно з вимогами ВООЗ. Універсальна плечова манжета 22-42 см підійде більшості користувачів. Цифровий рідко-кристалічний дисплей з великими символами буде зручним для людей з поганим зором. Прилад працює від 4-х батарейок, автоматично вимикається протягом 1 хвилини.
Тонометр оснащений технологією визначення аритмії (технологія IHD), пам'яттю на останній вимір. Великий дисплей підходить для людей з поганим зором. Функція автовідключення для економії батарейок. Просте управління за все однією кнопкою.
Цифровий напівавтоматичний тонометр, який використовується для вимірювання артеріального тиску на плечі. Дуже зручний для використання у домашніх умовах. Оснащений унікальною манжетою SlimFit від A&D з позначками правильної фіксації положення на руці обхватом від 22 до 32 см. Тонометр має функцію виявлення аритмії, яка дозволяє виявляти нерегулярний ритм серця.